top of page

המלצות

ברוך, טוביה ושלמה.  

 

אלעד מטפל בחסכונות קופות הגמל, קופות הפנסיה וקרנות הפיצויים של מפעלנו, במסירות רבה, בהגינות,במקצועיות ובהצלחה בנוגע לחשבונות אלה, והביא אותנו לתוצאות טובות.אנו ממליצים עליו בחום ומאחלים לו המשך הצלחה. 

פרופ' גיורא.ט 

 

אלעד מנהל את כספי קרנות הפנסיה והשקעות פיננסיות אחרות שלי זה חמש שנים.באופן טבעי אני עוקב בצמוד אחר עבודתו אני מוכרח לציין שבאופן נדיר את נתקל באדם שהוא כל כך מקצועי,מהימן,אחראי,מסור,חרוץ ויחד עם זה סימפטי,צנוע,סבלני,מסבירכל נושא פיננסי עד לפרט האחרון,עונה בסבלנות על כל שאלה, מסביר לך למה לדעתו כדאי או לא כדאי ואף פעם לא מנסה לכפות את דעתו. הדוחות הכספיים אצלו תמיד מוכנים ומעודכנים בכל נקודת זמן והוא תמיד זמין. פשוט תענוג לדבר איתו טלפונית או לשהות במחיצתו.אלעד,מוכן תמיד לעזור לך וברצון בעניינים פיננסים גם מעבר לעבודתו הרגילה. דעתו של בני שהוא בוגר קולומביה ובנק ההשקעות גולדמן זקס,ניו יורק ומומחה בהשקעות פיננסיות רבות היקף, דומה לדעתי הכתובה לעיל. לאור כל האמור לעיל, אני ממליץ על אלעד בחום לשמש כמנהל ואחראי פיננסי. 

דליה ומיכאל.ד 

 

אנחנו מכירים כבר חמש שנים, בהן אתה מיצג אותנו מול גופי ההשקעה השונים. בתקופה זו עזרת לנו לגבש ראיית שוק מעודכנת, תוך כדי ביצוע שינויים והתאמות נדרשים, כדי לשמור על ההשקעות שלנו והתרומות מהן, וזאת בראייה סולידית ארוכת טווח. נוצר קשר אישי של אימון בינינו, אנחנו יודעים כי כאשר מתעורר הצורך בשינוי, אתה יוזם אותו, בנוסף לקשר השגרתי שבין איש מקצוע ללקוח, ועל כך אנו מוקירים ומעריכים אותך, מאחלים לך הצלחה וכל טוב. 

איציק.ר   

 

הנני מקבל מאלעד  הכוונה פיננסית במשך למעלה מארבע שנים. אלעד קשוב לצרכיי, שקול מאד בהכוונה שמעניק לי ומנתח היטב את הצעדים שעליהם ממליץ טרום המלצתו. אני שמח שגמלה בי ההחלטה לעבוד עמו. 

עדנה.ע 

אלעד , אדם יקר.כשנתיים מאז הפגישו  ביננו חברים קרובים שלי  ולקוחות נאמנים שלך כשהבינו עד כמה אני זקוקה ליד מכוונת , נאמנה  בתחום ההשקעות .ההבנה והפתיחות לצרכי הספציפיים יחד עם הזמינות שלך כל אימת שפניתי אליך , בכל ענין ודבר , מאפיינים את השרות המצוין  שאתה מעניק ללקוחותיך. מאחלת לך הצלחה במעשיך.ישר כח, עדנה. 

רוית ורוני.ח

 

אלעד בעל יכולות אנליטיות גבוהות, נותן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, כזה שמשאיר טעם של עוד.מעבר לפן המקצועי, אלעד ניחן בסובלנות רבה, הקשבה, אכפתיות, ומעניק ללקוח יחס אישי וליווי צמוד.כל אלו הופכים אותו לאיש המקצוע המושלם. אנו מעריכים את פועלך ומקווים להמשיך לעבוד יחד עוד שנים רבות.

יוסף.מ

 

את אלעד אני מכיר קרוב לעשור, עוד מהיותו עובד בכלל פיננסים. כבר אז התרשמתי מהמסירות והמקצועיות שבה פעל.מאז, אלעד משמש כמנהל תיק השקעות אצלי, לשביעות רצוני המלאה.ממליץ בחום לשתף עמו פעולה.

יורם.ב 

 

כאשר שואלים אותי מה התכונות הנדרשות מאיש מקצוע בתחום השקעות התשובות שלי הן:
שיהיה מקצוען, שיהיה מסודר, שיהיה זמין, ושיהיה ישר.  אני נמצא בתחום ההשקעות משנת 1982 , השקעתי בבורסות בישראל ובארה"ב באירופה , באמצעות מנהלי תיקים בארץ ובחו"ל באמצעות קרנות באמצעות יועצי השקעות בבנקים. אלעד עונה על כל הקריטריונים -שירות כמו שקיבלתי מאלעד לא זכיתי לקבל ולכן אני גאה להיות בין לקוחותיו.  

אמיר.ח

 

כשנפגשנו לפני חמש שנים מייד עוררת בי אמון. ארגנתי פגישה של כל בני המשפחה איתך וגם הם התרשמו כך.החלטנו למנות אותך לעזור לנו לעשות סדר בעניינים הכספיים של כולנו [הורים ו 3 ילדים בוגרים],ולייעץ בענייני השקעות, ביטוחים, מיסים, ובהרבה עניינים פיננסיים אחרים.
אתה תמיד זמין, ענייני, שירותי, אמין, ואם לא די בכך – בעל חוש הומור. המלצתי לכמה אנשים אחרים עליך. אלה שנפגשו בך הפכו ללקוחות, והודו לי. עם השנים, ההכוונה המקצועית שלך הפכה לחיונית יותר ויותר, וכולנו מבקשים להודות לך על כך, ולאחל לכולנו המשך WIN-WIN מוצלח. 

bottom of page